Multifunkčné líčidlá – čo to je a ktoré by nemali chýbať vo vašej kozmetickej taštičke

  

Každá žena sa chce cítiť krásne. Preto nie je žiadny problém, ak si k takémuto pocitu niečím dopomôže. Pre niektoré ženy sú to krásne šaty, niektoré si dávajú najviac záležať na vlasoch a iné práve na makeupe. Tu vždy zvoľte overené značky, nechajte si poradiť a vyberte si rovno najlepší make up – s týmito spravíte pri výbere iba dobre! Dnes máme pre vás tipy na multifunkčné líčidlá. Čo tento pojem zahŕňa a ktoré by nemali chýbať vo vašej zbierke?

Multifunkčné líčidlá – čo to je a ktoré by nemali chýbať vo vašej kozmetickej taštičke (Foto: unsplash.com)

Čo sú multifunkčné líčidlá?

Už ako z názvu vyplýva, tak sú to vecičky, ktoré sa používajú na nalíčenie pleti, no viete ich použiť na viacero spôsobov. Nie je to teda len špecifický produkt na oči, pery alebo tvár. Viete ho použiť na všetky tieto miesta. Čo je najväčšou výhodou týchto produktov, tak vám ich stačí pár a vykúzlite dokonalý, no zároveň prirodzený make-up. Na druhej strane sa vám podarí aj ušetriť, keďže vám ich stačí pár.

Ak preferujete prírodné značky kozmetiky, tak tieto líčidlá sú pre vás ideálne. Prírodné značky majú totiž široký výber týchto produktov a sú vo veľmi dobrej kvalite. Vydržia vám dlho na pleti a majú dostatočnú pigmentáciu.

Ako ušetriť pri ich kúpe

Zrejme už ani nemusíme omieľať, že nakupovanie cez internet šetrí nielen váš čas, ale aj peniaze. Samozrejme, vždy pri nákupe zvoľte len dobre známe a overené obchody, ktoré sú zárukou vždy originálneho tovaru. Ušetriť môžete na doprave zadarmo, stačí nakúpiť viac kúskov naraz a naplniť tak minimálnu čiastku na bezplatné doručenie nákupu. Ušetriť môžete aj vďaka extra zľavovým kódom k nákupu. Stovky známych slovenských eshopov ich pravidelne poskytujú pre web KuponyZdarma.sk. Nájdete medzi nimi nie jeden NOTINO zľavový kód, kupóny na Brasty, Vivantis a pre mnohé iné. Úspora 10% alebo 20% extra, často aj na už inak zlacnené kúsky. Nič vás to nebude stáť, stačí si vybrať zľavu, skopírovať zľavový kód a ten uplatniť pri nákupe.

Ktoré by ste si mali zaobstarať

V prvom rade by to mala byť krémová lícenka vo farbe, ktorá k vášmu odtieňu pleti a vlasov sedí najlepšie. Môže byť viac do oranžova, ružova alebo hneda. Viete ju použiť klasicky na líčka, kde vytvorí zdravý vzhľad. Zároveň ju môžete použiť na pery ako zafarbený balzam alebo ako očné tiene.

Ďalším takýmto produktom je krémový rozjasňovač. Opäť – určený je na lícne kosti alebo ako forma očných tieňov. Tieto dva produkty sú základné a výber ďalších je na vás. Určite by ste si mali pri vyššom rozpočte zaobstarať aj kvalitný krémový korektor, vďaka ktorému nemusíte použiť make-up a dá sa použiť aj ako podkladová báza pre očné tiene.

Váš mejkap podčiarkne správne zvolená vôňa. Ak pri výbere pozriete prehľad pre najlepšie parfumy na svete, spravíte len dobre.